УВАГА, КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО ПІД ЧАС РЕЛІГІЙНОГО СВЯТА ВОДОХРЕЩА.

Дата: 04.01.2024 11:56

Вперше 6 січня 2024 відбудеться одне з найважливіших православних свят Водохреща.

Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області від 26.12.2023 № 175, з метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів, пов’язаних з відзначенням Водохреща, 6 січня на території області встановлено заборону на купання у відкритих водоймах.

Через потенційні загрози, які несуть дії військ країни-окупанта, на Водохреща на р. Дніпро та інших водних об'єктах не функціонуватимуть спеціальні локації для занурення. Правоохоронці та рятівники не нестимуть там чергування - у них є більш складні та важливі завдання.

Нагадуємо, як і минулого року всім бажаючим доведеться відмовитись від обряду занурення, а церквам переглянути усталений формат заходів з освячення води.

Відповідальність за можливі надзвичайні події при купанні у крижаній воді, спровоковані порушенням обмежень режиму воєнного стану, лежатиме виключно на порушниках.

Закликаємо мешканців громади у святкові дні поставитись відповідально до свого життя та безпеки своїх близьких.