Як знайти контакти та адреси МСЕК

Дата: 10.01.2024 12:26

МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Це значить, що людина може пройти медико-соціальну експертизу незалежно від місця реєстрації, а за місцем фактичного перебування.

Крім того, якщо пацієнт не має змоги особисто прийти на огляд МСЕК, рішення ухвалюється заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Якщо термін переогляду інвалідності припадає на період воєнного стану, а особа не має змоги своєчасно пройти обстеження й оформити направлення на МСЕК, строк повторного огляду вважається продовженим на весь час дії воєнного стану та впродовж  6 місяців після його припинення/скасування.

Як знайти адреси та контакти МСЕК? — одне із найпоширеніших питань, що надходять на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я.