Дата: 02.03.2024 16:45

В Запорізькій області триває другий етап загальнонаціональних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», до яких долучилася футбольна команда з м. Вільнянськ під назвою “Леви”.

Зі слів тренера Володимира Негрея, хлопці дуже раді можливості перевірити свої сили в рамках загальнонаціонального проєкту, що реалізуються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Місцеві вихованці налаштовані на перемогу та невпинно тренуються задля досягнення високих результатів.

Попри воєнний стан, вчителі та тренери не перестають працювати, а завдяки їхній відданості справі в Запорізькій області готують нове покоління професійних спортсменів. Серед хлопців вже є ті, хто вирішив присвятити своє життя футболу та мріє стати частиною збірної України з футболу.