Волейболістки Запорізької області зіграли дружню гру в рамках спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 14.03.2024 21:48

Вмотивовані та з позитивним настроєм волейболістки Запорізької області зіграли дружню гру в рамках спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Першість виборювали шкільні команди «Руді лисиці» та «Сірий вовк».

Підтримати юних спортсменок завітала амбасадорка проєкту в Запорізькій області Олена Аксьонова. Вона зауважила, що такі ігри дозволяють підліткам проявити свої найкращі здібності у спорті, лідерські якості та навички взаємодії у команді, що вкрай важливо для підростаючого покоління.

Нагадуємо, проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та покликаний збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі й ведуть здоровий спосіб життя.

Наймасштабніший шкільний спортивний рух України об'єднує активну молодь.
Вболіваємо та підтримуємо!
Разом до перемоги!