Шкільні ліги – більше, ніж змагання: розпочато територіальний етап з баскетболу серед юнаків

Дата: 28.03.2024 22:00

В Запорізькій області відкрито перший етап змагань з баскетболу серед юнаків за проєктом «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Про склад команд, підготовку та настрій дітей розповіли амбасадори проєкту.

Змагання триватимуть чотири дні для хлопців та один день для дівчат. Переможці представлятимуть Запорізьку область на всеукраїнському етапі.

– Спорт та здоровий спосіб життя дуже важливі. Але «Шкільні ліги» – це більше, ніж звичайні змагання, це – внесок у нашу здорову, сильну та спортивну націю, – зазначила заслужений майстер спорту України, бронзова призерка Олімпійських ігор, амбасадорка проєкту Олеся Повх.

Посилання на відео.