Команда «Благородні олені» запорізької гімназії №93 готується до надзвичайно важливого волейбольного змагання «Пліч-о-пліч»

Дата: 28.03.2024 19:58

Дівчата віком від 14 до 15 років вже відчувають атмосферу змагань та налаштовані на перемогу. Учасниця команди Наталія поділилася, що з першого тренування закохалася у волейбол і вже не уявляє свого життя без тренувань.

"До волейболу в мене душа лежить, тому з радістю беру участь у змаганнях. Чого я очікую? Звичайно, хочу перемогти, тому сподіваюся  на свою силу та вдачу,"– розповідає Наталія.

Дівчата налаштовані рішуче та впевнені у своїй перемозі. Вже 4 квітня вони продемонструють свою майстерність та вміння на волейбольних змаганнях.

Посилання на відео.