Незламні дівчата з Гуляйпільщини готові виборювати перемогу на баскетбольній арені

Дата: 02.04.2024 12:02

Проєкт «Пліч-о-пліч шкільні ліги» став справжнім «ковтком свіжого повітря» для дівчат із Гуляйполя.

З початку повномасштабного вторгнення вони не мали змоги займатися спортом, адже жили під нещадними обстрілами ворога. Проте, коли виїхали до Запоріжжя, завдяки програмі Президента підлітки отримали унікальну можливість – відновити тренування та повернутися до занять улюбленим видом спорту.

Як зазначає тренер команди, не дивлячись на велику перерву в заняттях, дівчата не готові здаватися. Вони регулярно тренуються, покращуючи свої навички та спортивну форму.

– Звичайно, помітна різниця у порівнянні з запорізькими командами, які систематично тренувалися. Але наші дівчата не здаються! Ми ж з Гуляйполя, – з посмішкою підсумовує Ігор Притула.

Посилання на відео