В Запоріжжі триває відбірковий етап обласних змагань з футзалу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Дата: 02.04.2024 15:30

Діти натхненні та налаштовані на перемогу, а дорослі підтримують та заохочують юних спортсменів.

Велика подяка організаторам та партнерам за те, що надали хлопцям нову, сучасну форму. В ній вони відчувають себе справжніми футболістами та готові підкорювати спортивні вершини. Приємно вражений організацією та підготовкою до змагань. Все – на найвищому рівні, – поділився тренер команди «Орлан білохвостий» Валентин Бакуш.

Першість виборюють три команди: «Орлан Білохвіст», «Гірські леви» та «Темп». Як зазначила майстер спорту, амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч» Олена Аксьонова, попереду на команди чекає фінал обласного етапу, а кращі  – представлять область на всеукраїнських змаганнях.

Арбітр змагань Володимир Тимса зауважив, що проєкт Президента України «Пліч-о-пліч» дає змогу школярам не тільки фізично розвиватися, а й виховує нове покоління спортсменів.