Прозорість та підзвітність: проаналізовано тендери на понад 100 млн гривень

Дата: 03.04.2024 21:21

Фахівці ЗОДА протягом тижня промоніторили дві завершені процедури публічних закупівель на суму 1 980 404 грн та 28 оголошених тендерів на суму 68 650 535 грн. Про це відзвітували на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка працює при Запорізькій облдержадміністрації.

Спеціалісти ОДА звернули увагу на оголошену процедуру Концерну «Міські теплові мережі» щодо закупівлі станції для приймання радіотелеграм від теплолічильників. Фахівці проводять додатковий аналіз лота щодо вимог, зазначених в тендерній документації. Сума тендеру – 9,6 млн грн.

За результатами наради голови ЗОДА з розпорядниками бюджетних коштів організаторами публічних закупівель було прийнято рішення про скасування 2 непріоритетних в умовах воєнного стану лотів на загальну суму майже 7 млн грн.

Визначено лоти для подальшого аналізу спеціалістами ОДА щодо обґрунтування очікуваної вартості та доцільності закупівель в умовах воєнного стану.