«Ми багато й виснажливо тренувалися, тож приїхали перемагати»: продовжуються відбіркові матчі «Пліч-о-пліч» з волейболу

Дата: 09.04.2024 21:20

Триває відбірковий етап змагань з волейболу серед юнаків регіону. На майданчику зустрілись три команди, які прагнуть представляти область на всеукраїнському рівні.

Змагання вже в повному розпалі - команди демонструють свій рівень підготовки. Всі вони різні, але вже помітно лідерів, які можуть стати чемпіонами обласного етапу, – повідомила майстер спорту, амбасадорка проєкту Олена Аксьонова.

Цього разу за першість змагалися запорізькі команди «Сірий вовк», «Дикий кріль» та команда з тимчасово окупованої Приазовської громади – «Білі акули».

Суддя змагань Вячеслав Шоломицький зауважив, що команди дуже різні, але, попри рівень підготовки, всі вони переможці. Хлопці не бояться помилятися, набиратися досвіду та йти до своєї мети, не зупиняючись перед труднощами.

Посилання на відео.