Волейбольні баталії в самому розпалі: запорізькі дівчата змагаються за першість області

Дата: 10.04.2024 21:10

В Запоріжжі продовжується обласний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». За першість області змагалися 2 жіночі команди – «Білки» та «Сірий вовк».

Капітан «Білок» Меланія Лисачова впевнено заявила про бажання вибороти перемогу не лише на рівні області, а й на всеукраїнському етапі.

У нас дуже сильна та вмотивована команда. Дівчата налаштовані рішуче – йти тільки вперед, до перемоги, – зазначила дівчина.

Капітан команди «Сірий вовк» Аліса Ніколаєва зізналася, що ці змагання важливі не лише для спортивного розвитку, а й для соціалізації, адже дозволяють знайти нових друзів та однодумців.

За юних спортсменок вболівають не тільки родичі та друзі. Бойовий дух команд підтримує майстер спорту, амбасадорка проєкту в Запорізькій області Олена Аксьонова.

Дівчата гідно трималися і показали високий рівень підготовки. Мені вдалося підбадьорити команди та налаштувати на гру, – підсумувала Олена Аксьонова.

Посилання на відео.