Прозорість та підзвітність: проаналізовано тендери на понад 330 млн грн

Дата: 12.04.2024 22:15

Тридцять три завершені процедури публічних закупівель на суму 104 355 910 грн, доцільність 50 оголошених тендерів на суму 228 717 174 грн проаналізували фахівці ЗОДА протягом тижня.

Про це відзвітували на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка працює при ЗОДА.

За результатами моніторингу Держаудитслужби в Запорізькій області щодо завершеної процедури закупівлі послуг з озеленення територій та утримання зелених насаджень на загальну суму 48,6 млн грн, яку проводило Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, порушень не встановлено.

Дві завершені процедури закупівлі Департаментом муніципального управління міської ради на загальну суму 7 млн грн винесено на розгляд робочої групи «Прозорість та підзвітність» для подальшого аналізу.

Стосовно процедури закупівлі послуг обстеження та паспортизації штучних споруд Запоріжжя управлінням Східного офісу Держаудитслужби в області розпочато моніторинг