Нарада з питань продовження проведення заходів мобілізації на підконтрольній частині Пологівського району.

Дата: 18.04.2024 12:30

17 квітня 2024 року голова Пологівської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський провів нараду з питань продовження проведення заходів мобілізації на підконтрольній частині Пологівського району.

У нараді взяли участь керівники міської, сільської військових адміністрацій, сільської ради та керівник апарату районної державної адміністрації.
До заходу доєдналися  заступник начальника Пологівського районного відділу поліції та начальник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
На нараді було заслухано звіт про проведену роботу та надані протокольні доручення щодо виконання розпорядження начальника обласної військової адміністрації та відповідного розпорядження начальника районної військової адміністрації з питань мобілізації та мобілізаційної підготовки населення.