Рекордні 60 мільярдів доларів Конгрес США виділив на допомогу Україні  - що це означає для нашої держави і, зокрема, Запоріжжя?

Дата: 22.04.2024 23:04

☑️ Ще більше військової допомоги Силам оборони України, в тому числі на Запорізькому напрямку.

☑️ Ще потужніший захист українського неба сучасними засобами протиповітряної оборони.

☑️ Ще сильніші можливості для далекобійної артилерії знищувати ворога навіть на великій відстані.

☑️ Більше безпекових умов для мешканців Запорізької області й усієї України. Більші кроки до наближення перемоги і звільнення наших людей з окупації.

🤝Дякую Палаті представників США і всьому американському народу за потужну підтримку. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському та всій українській команді за дієві домовленості із міжнародними партнерами. Обʼєднані - переможемо.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров.