Гендерна рівність у ЗСУ: 29-річна Катерина обрала шлях захисниці

Дата: 23.04.2024 13:55

Молода мама з Київської області Катерина вирішила приєднатися до лав Збройних Сил України. Її вибір – працювати діловодом, допомагаючи нашим захисникам з «паперовою» роботою.

Ми з дитиною жили в Київській області, а чоловік служив у Запорізькій. Він запропонував мені спробувати влаштуватися за фахом, адже я навчаюсь на діловода. Я погодилась, і ми переїхали до Запоріжжя, – розповідає дівчина.

Знайти бажану вакансію допомогла випадкова «зустріч» із рекрутинговим центром.

Я прийшла у ЦНАП і побачила, що там знаходиться рекрутинговий центр. Підійшла, поцікавилась, і вже того ж дня мені запропонували посаду, – ділиться Катерина.

За місяць роботи Запорізький рекрутинговий центр прийняв 734 особи, серед яких чимало жінок та чоловіків віком 60+. Вже відібрано 81 кандидата, 19 з яких – жінки.

Центр створений для того, щоб люди не боялись приходити і отримувати інформацію про вакансії в армії, – наголошують рекрутери.