Компас вкаже напрямок: в Запоріжжі школярі навчаються спортивного орієнтування.

Дата: 25.04.2024 09:04

Завдяки проєкту «Пліч-о-пліч» школярі отримують корисні навички та розкривають свої таланти. Серед них і команда зі спортивного орієнтування «Сірий вовк», учасники якої вирішили відкласти гаджети та долучитися до активного спорту.

Учасниця команди Марія Собецька розповіла, що тренування є дуже корисними, адже набуті знання можна використовувати й у реальному житті.

Я люблю подорожувати – відвідувати нові місця. Тепер, отримавши нові знання, почуваюся набагато впевненіше. Навіть якщо я заблукаю, і буде відсутній інтернет, я не розгублюся, адже знаю, що робити в такій ситуації, – поділилася Марія.

Під час тренувань діти отримали цікаве завдання – знайти цукерки в спеціальних схованках, які були відмічені на мапах. Учасники мали здогадатися, що вони десь поруч та, звичайно, знайти їх.