Дата: 03.05.2024 14:01

Фото без описуКомиш-Зорянська селищна військова адміністрація долучилась до проведення  обласної акції "Подаруй Великдень захисникам", яка проводилась з метою допомоги захисникам та захисницям у цей нелегкий для нас всіх час, створити атмосферу великого й світлого свята та аби наші військові навіть вдалині від рідного дому відчули підтримку українського народу. Тому було зібрано і передано Великодні смаколики та засоби особистої гігієни.
Передача захисникам відбулася вчора, під час урочистої частини Гала концерту фестиваля.