«Прийшов час замінити хлопців», – так  Іван Скобенко пояснив своє рішення приєднатися до ЗСУ

Дата: 03.05.2024 14:08

30-річний Іван Скобенко із звичайної запорізької сім’ї. Розповідає: виріс з мамою, закінчив школу і технікум, відслужив в армії, працював.

Повномасштабне вторгнення змінило його життя і змусило переглянути ставлення до багатьох речей. Більшість з друзів та колег Віталія вже боронять Україну, тож вирішив до них доєднатися.

Іван має звання старшого сержанта і військові спеціальності зв’язківця та артилериста. Нині вирішив змінити фах на оператора дронів. Здійснити мрію хлопцю допомогли в Центрі рекрутингу української армії у Запоріжжі.

За словами рекрутерки Анастасії, з початку роботи Центру рекрутингу Української армії в Запоріжжі до нього вже звернулися 822 особи, зокрема, і 150 жінок. Середній вік кандидатів  – 47 років.

Детальніше – за посиланням. (https://www.zoda.gov.ua/news/69164/priyshov-chas-zaminiti-hloptsiv,--tak--ivan-skobenko-poyasniv-svoje-rishennya-prijednatisya-do-zsu.html)