Запорізька область визначила переможців обласного етапу баскетбольного турніру проєкту «Пліч-о-пліч»

Дата: 11.05.2024 10:20

У Запоріжжі відбувся обласний фінал з баскетболу серед юнаків проєкту Президента України «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Чотири найсильніші команди регіону, які пройшли відбірковий етап, змагалися за право представляти Запорізьку область на всеукраїнському рівні.

Перемогу в обласному етапі здобула команда «Дикі кабани» гімназії №50. Юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та командний дух.

Це круто, що ми перемогли. Я дуже радий за свою команду. Сподіваємося, що візьмемо перше місце на всеукраїнському етапі, – поділився капітан команди Єгор.

Відмінністю турніру стала участь команди Новомиколаївського навчально-реабілітаційного центру «Паросток» імені Польського, у складі якої грають діти з особливими освітніми потребами.

Детальніше – на сайті (https://www.zoda.gov.ua/news/69224)