Емоції, командний дух та воля до перемоги: «Їжаки» тріумфують у фіналі «Пліч-о-пліч» у Запоріжжі

Дата: 17.05.2024 13:20

Фінальна гра проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбулась у Запоріжжі. 5 команд зі спортивного орієнтування, демонструючи неймовірну спритність та логічне мислення, змагалися за можливість представити область на всеукраїнському рівні.

В запеклій боротьбі перемогу одержала команда «Їжаки» Запорізького козацького ліцею. Їм вдалося чітко та швидко пройти всі контрольні пункти, обігнавши суперників.

Друге місце зайняла команда Запорізького січового колегіуму «Кабани». Третє – «Вогняні саламандри» гімназії № 84. Четверте місце посіли «Вівцебики» з Васильєвського ліцею «Сузір’я», а п’яте – «Сірий вовк» Запорізької гімназії № 108.

Микита Гринь, капітан команди «Їжаки», в захваті від фіналу:

Я дуже радий цій перемозі. Ми хотіли зайняти перше місце, і це нам вдалося. Впевнений, що і в Києві ми виступимо гідно, – ділиться хлопець.

Детальніше – за посиланням.