У Чернівцях розпочалася чергова оздоровча зміна для дітей із Запорізької області

Дата: 22.05.2024 14:06

14 хлопців та дівчат із Пологівського, Мелітопольського та Запорізького районів вирушили на відпочинок у центр психологічної реабілітації «Джерело життя», що у Чернівцях.

Після жахів війни та постійних обстрілів у рідних містах діти нарешті змогли відчути себе у безпеці. Вони із захватом розповідають про мальовничі ліси Чернівецької області та відсутність страшного звуку сирен.

Мені тут дуже подобається! Друзі будуть заздрити моєму відпочинку, – з посмішкою хизується 10-річний Павло.

Для 8-річної Марії справжнім щастям став спортивний майданчик, де можна грати з друзями.

Тут так красиво, багато дерев і квітів. Ще є спортивний майданчик, на якому ми можемо весело проводити час, – радіє 8-річна Марія.

Перебування дітей у центрі є абсолютно безкоштовним завдяки спільним зусиллям Служби у справах дітей Запорізької ОДА та благодійної організації «БФ Джерело Медікал». Батьки оплачують тільки дорогу до Чернівців та назад.