70 юних запорізьких спортсменів та спортсменок, переможці обласного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», їдуть до Києва.

Дата: 08.06.2024 16:36

Змагання, що проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського об’єднали 655 школярів із 19 територіальних громад Запорізького регіону. А це понад 60 команд з 5 видів спорту: баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черліденгу.

У Всеукраїнському етапі Запорізьку область представлятимуть 7 команд із п'яти видів спорту.

Талісманом наших юних спортсменів буде прапор Запорізької області, який підписав старший солдат 15 бригади оперативного призначення НГУ «Кара-Даг» Євген Бадін.
Впевнений, цей прапор принесе перемогу