Головні перемоги попереду: запорізькі команди «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» достойно представили область у фінальному етапі, який проходив у Києві.

Дата: 17.06.2024 19:26

Добігли кінця перші змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційовані Президентом України Володимиром Зеленським.

✅В Запорізькій області до них долучилися понад 650 дітей із 19 територіальних громад.
✅7 команд взяли участь у Всеукраїнському етапі.

🏆Команда Запорізького колегіуму посіла третє місце у фіналі змагань з волейболу.

🏆Запорізькі черлідерки Запорізької гімназії № 6 «Іволги» увійшли в ТОП-5 найсильніших команд!

🏆Всі 70 юних спортсменів Запорізької області - вже переможці. Адже для участі в змаганнях вони об’єдналися і тренувалися попри всі виклики прифронтового регіону!

Ці змагання обʼєднали всіх: організаторів, батьків, дітей. Відстоювати честь області учасникам допомагали і обласна та міська влада, представники бізнесу. Але найбільша вдячність нашим військовим, завдяки яким діти можуть навчатися, змагатися і перемагати!

Фото без описуФото без опису