Шановні мешканці Комиш-Зорянської громади запрошуємо вас взяти участь у  інформаційній сесії на тему "Цифрова грамотність", організована Міжнародним Комітетом Порятунку (International Rescue Committee)

Дата: 07.07.2024 15:52

.Громадяни віком від 50 років, які володіють смартфоном і бажають дізнатися більше про цифрові На теми:

Приват банк/Ощад банк: Як користуватися банківськими додатками для здійснення фінансових операцій і контролю над власними коштами.

Дія: Можливості та функціонал офіційного порталу державних послуг України "Дія" для спрощення взаємодії з державними органами.

Гугл карти: Навігація інтерактивними картами, пошук місць та організацій, прокладання маршрутів.

Таксі онлайн: Використання онлайн-сервісів таксі для безпечного та зручного переміщення містом.

Гугл об'єктив: Застосування функцій додатка  для розпізнавання об'єктів, перекладу тексту, ідентифікації ліків та інших цікавих можливостей.

Доступ до пенсійного фонду онлайн: Онлайн-сервіси для отримання інформації про пенсійні внески, статус пенсійного рахунку та інших пов'язаних із пенсією питань.

Telegram , What'sApp, Viber: Основи використання популярних месенджерів для спілкування, обміну файлами та безкоштовні дзвінки за кордон

Безпека в інтернеті: як не стати жертвою шахрайства в інтернеті.
Для запису вам необхідно зареєструватися до 9 липня 2024 року за номером телефону 0664753525 Лихварь Людмила Володимирівна