Видача гуманітарної допомоги для мешканців Комиш-Зорянської громади.

Дата: 14.08.2024 16:58

Нещодавно відбулася видача гуманітарної допомоги для мешканців Комиш-Зорянської громади.
Завдяки співпраці з  БО “БФ “Посмішка ЮА” у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) за фінансування Європейського Союзу, Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку та Уряду Канади було надано гуманітарну допомогу. Спільним зусиллям міжнародних партнерів та благодійних організацій, мешканці громади змогли відчути підтримку і турботу. Це стало важливим кроком у забезпеченні основних потреб людей, які постраждали від наслідків конфлікту та нестабільності.Організація "Посмішка ЮА" вже не вперше демонструє свою відданість справі допомоги тим, хто опинився в скрутних життєвих обставинах. Співпраця з міжнародними організаціями дозволяє значно розширити масштаби допомоги та зробити її доступною для більшої кількості людей. Подібні ініціативи стають реальним прикладом взаємопідтримки в складні часи, що наближає громаду до стабільного і безпечного майбутнього.