Зміни до Програми соціального захисту окремих категорій Комиш-Зорянської селищної ради на 2024 рік: нові можливості для демобілізованих військовослужбовців.

Дата: 23.08.2024 20:46

З 1 серпня 2024 року до Програми соціального захисту окремих категорій населення Комиш-Зорянської селищної ради на 2024 рік було внесено важливі зміни. Відтепер за фінансовою допомогою можуть звертатися не лише військовослужбовці, які перебувають на службі, але й ті, хто вже був демобілізований. Ця ініціатива спрямована на підтримку військових, які повернулися до цивільного життя і потребують фінансової підтримки для адаптації та вирішення нагальних життєвих питань. Вже прийнято три заяви від осіб даної категорії, що свідчить про актуальність і необхідність таких змін. Якщо Ви належите до числа демобілізованих військовослужбовців і бажаєте отримати фінансову допомогу, звертайтеся за детальною інформацією за телефоном: 0505314610. На Ваші  запитання надасть  відповіді спеціаліст 1 категорії відділу соціального захисту населення — Гладка Аліна Анатоліївна.

Комиш-Зорянська громада продовжує піклуватися про своїх захисників, забезпечуючи їм належну підтримку в період після служби.💛💙