Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Водохреща Господнє. За традицією 19 січня проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування, віруючі збираються в храмах, використовуючи у приміщеннях відкритий вогонь, цей факт робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Також громадяни відвідують річки, озера та інші водоймища. Люди не лише набирають воду в ємності, але й купаються в ополонці. Головну загрозу під час Водохреща становить велика кількість людей яка збирається на святкування.

10:43:42 10.01.2019

Увага! Пряма лінія!

Увага! Пряма лінія! У четвер, 17 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна ліінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

14:46:48 09.01.2019

До уваги мешканців Комиш-Зорянської селищної ради!

Доводимо до Вашого відома, що з метою забезпечення оперативного зв’язку і координації дій в період введення воєнного стану в Україні, до 14-00 26.12.2018,  на території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади розпорядженням селищного голови від 11.12.2018 № 120-р «Про роботу в умовах воєнного стану на території Комиш-Зорянської селищної ради» визначено осіб, які здійснюють цілодобове чергування, а саме:

13:27:18 13.12.2018