До уваги жителів громади!

Шановні жителі громади! Відповідно до розпорядження селищного голови від 01.03.2022 року №17 "Про встановлення обмежень щодо обмежень торгівлі алкогольними напоями та речовинами виготовленими на спиртовій основі" продаж алкогольних напоїв та речовин виготовлених на алкогольній основі з 01.03.2022 року на території Комиш-Зорянської територіальної громади, заборонено!

14:23:43 01.03.2022

Увага!

Шановні мешканці громади, якщо у вас є бажання стати на захист нашої країни, а саме: вступити до територіальної оборони або Збройних Сил України, тоді звертайтесь до відділення районного військкомату смт Камянка (Більмак). За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0669938312.

14:07:52 24.02.2022

Посилюємо безпеку

Поліція просить громадян повідомляти про підозрілих людей на вулицях. Зокрема особливу увагу слід звертати на людей з елементами червоного кольору на одязі. У зв’язку з агресією Російської Федерації на території України поліція посилила заходи із забезпечення правопорядку на вулицях сіл і міст держави. Поліцейські наряди забезпечують безпеку громадян та публічний порядок. Разом з тим правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102. Також просимо усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі. Нагадаємо, раніше голова Нацполіції підняв особовий склад органів та підрозділів відомства по бойовій тривозі. Поліцейські охороняють правопорядок, а також просять громадян зберігати спокій та довіряти лише офіційній інформації. Також голова Нацполіції віддав наказ про видачу зброї ветеранам органів внутрішніх справ, які виявили бажання захищати Україну від збройної агресії РФ.

14:07:40 24.02.2022

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

У цей день ми згадуємо про тих українців і українок, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час Революції Гідності, згадуємо про тих, хто своїм життям захищав, відстоював права та свободи людини.

09:01:21 20.02.2022

До уваги жителів громади! 14 сесія

Шановні жителі  громади! Повідомляємо, що 16.02.2022 року о 10.00 в приміщенні Комиш-Зорянського селищного будинку культури відбудеться 14-та позачергова сесія Комиш-Зорянської селищної ради Пологівського району Запорізької області.

11:46:06 15.02.2022