До уваги платників: з нового року – нові рахунки!

У Пологівській ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляють, що на виконання вимог статей 2, 5 та 6 Бюджетного кодексу України у зв’язку зі змінами  в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів, а також утворення нових  районів та територіальних громад відкриті нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів.

10:48 04.01.2021

Переведення з посад державної служби до органів місцевого самоврядування

Відповідно до статті 1 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон № 889-VIII) державна служба – це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави, зокрема щодо:

15:16 15.12.2020

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до  Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра.

10:58 14.12.2020