До відома жителів Комиш-Зорянської громади!

За даними  КНП «Комиш-Зорянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради в період з 26 листопада по 03 грудня 2021 року медичними працівниками КНП «Комиш-Зорянський Центр ПМСД» відібрано 30 ПЦР тестів для виявлення COVID-19, з них підтверджених – 15 випадків.

10:46 03.12.2021

16 листопада 2021 року відбулося пленарне засідання 12-ї сесії Комиш-Зорянської селищної ради восьмого скликання, головував на якому Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша Ігор Вікторович

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів із 22, а також члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ та старости.

13:31 23.11.2021