Реабілітацію після захворювань і травм пройшли 10,7 тис. працюючих

За оперативними даними станом на 01 серпня 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм на базі санаторно-курортних закладів забезпечено 10 708 застрахованих осіб і їх дітей.

10:47 12.08.2021

Серпнева нарада освітян.

10.08.2021 на базі Комиш-Зорянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів начальник відділу освіти виконавчого комітету Альона Бузало провела серпневу нараду з керівниками закладів освіти територіальної громади. Порядок денний наради був досить насичений.

15:33 10.08.2021

Вакцинація і освітня галузь.

28 липня 2021 року Кабінетом Міністрів України видано постанову №787 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236». Даною постановою вносяться зміни, що стосуються встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

14:14 05.08.2021