Відповіді на найпоширеніші питання про е-лікарняні

В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров'я видаватимуть електронні лікарняні. У червні цього року стартував перехідний етап запуску е-лікарняних по всій Україні. До єдиної інформаційної медичної системи за цей час вдалось підключити майже всі українські лікарні, а це близько 3 тисяч. Загалом сформували майже мільйон електронних медичних висновків.

12:25 06.10.2021

35 працюючих громадян Більмацького та Розівського районів пройшли реабілітаційне лікування після захворювань і травм

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує, що станом на 01.09.2021, за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм на базі санаторно – курортних закладів забезпечено 35 застрахованих осіб Більмацького та Розівського районів.

15:06 22.09.2021