Дата: від до Скинути

ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ COVID-19  У МЕДИЧНИХ ТА ІНШИХ  ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я  – ЯК ВИПАДОК  ВИРОБНИЧОГО ТРАВМАТИЗМУ

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 № 394 внесено зміни до Переліку професійних захворювань, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2000 № 1662.

09:07 23.03.2021

Податкова звітність з ПДВ за новою формою

01 березня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.12.2020 № 734 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (далі – Наказ № 734), яким вносяться зміни до:

13:21 22.03.2021

Усі дозволені ВООЗ до екстреного застосування вакцини рятують життя

Станом на 10 березня Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила для екстреного використання 4 вакцини проти COVID-19. А саме: Pfizer/BioNTech, AstraZeneca/Covishield (Індія), AstraZeneca/SKBio (Південна Корея), Moderna. На останніх стадіях погодження знаходяться вакцини Sinovac та Sinopharm. Також у ВООЗ є 256 вакцин-кандидатів, із них 74 вакцини — на стадії клінічних розробок.

18:10 11.03.2021