Дата: від до Скинути

Сьогодні, у місті Хмельницький відбулося засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Згідно протоколу зборів голів районних державних адміністрацій, районних рад та сільських, селищних, міських голів Запорізької області від 31 травня 2021 року Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша був обраний делегатом від Запорізької області для участі у засіданні.

11:39 04.06.2021

Перше засідання конкурсної комісії

27.05.2021 відбулося перше засідання комісії по проведенню конкурсу на посади директора Благовіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району та директора Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району.

15:22 27.05.2021

Якість харчування – важлива складова в освітньому процесі

21.05.2021 в Комиш-Зорянській громаді відбувся семінар щодо впровадження нових норм харчування в закладах освіти з керівниками закладів освіти та відповідальними за харчування працівниками за участі начальника відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Більмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області  Марини Ревкової.

14:58 21.05.2021

Взяття на облік фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність

Відповідно до ст. 14 Податкового кодексу України самозайнята особа – це платник податку, який є фізичною особою – підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності.

16:25 17.05.2021

Яким чином до страхового стажу для призначення пенсії зарахувати повний місяць, коли сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок?

Умови призначення пенсії за віком визначені статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058-IV від 09.07.2003 р. (далі – Закон). Починаючи з 1 січня 2021 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше         28 років, а з 2028 - не менше 35 років.

11:26 17.05.2021