Дата: від до Скинути

Пологівське управління: понад 3 тисячі адміністративних послуг надано Центром обслуговування платників.

У Пологівському управлінні Головного управління ДПС у Запорізькій області повідомили, що впродовж січня – травня 2020 року Центром обслуговування платників надано 3374 тис. адміністративних послуг, з них 234 – в електронній формі.

13:08 16.06.2020

З початку року громадянами Пологівського, Більмацького та Розівського районів  задекларовано понад 24 млн гривень доходів

З початку року громадянами Пологівського, Більмацького та Розівського районів задекларовано понад 24 млн гривень доходів

У Пологівському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області підбито підсумки кампанії декларування - 2020. Так, за січень – травень п.р. задекларували доходи 1622 громадян на суму 24,6 млн. гривень. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

11:39 10.06.2020

Надходження ПДФО до зведеного бюджету від платників податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 6,3 %

За повідомленням начальника Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлани Бруй, протягом січня–травня 2020 року до бюджетів усіх рівнів території обслуговування Пологівського управління надійшло ПДФО в сумі 138,5 мільйона гривень.

09:43 04.06.2020

З 1 ЧЕРВНЯ ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ ПАСАЖИРСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО СПОЛУЧЕННЯ

Понад 40 поїздів далекого сполучення відновлюють свою роботу та вирушають по Україні. Вони охоплюють Київську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Харківську, Сумську, а також неокуповані території Донецької та Луганської областей.

11:03 03.06.2020