Дата: від до Скинути

Боржники Пологівського, Більмацького та Розівського районів погасили понад 300 тисяч гривень заборгованості з ЄСВ

Як повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй станом на  01 травня 2020 року заборгованість із єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) склала 2,5 млн. гривень.

12:32 27.05.2020

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

18 травня набрала чинності   постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення»

18:58 22.05.2020

Роботодавці Пологівського, Розівського та Більмацького районів сплатили понад 71 млн.грн ЄСВ

Протягом січня – квітня 2020 року надходження єдиного соціального внеску від платників податків Пологівського, Розівського та Більмацького районів склали 71,6 млн.грн, що перевищило минулорічний показник на 5,1 млн гривень. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС в Запорізькій області Світлана Бруй.

18:56 22.05.2020

Травневе підвищення пенсій відбулось у понад 410 тисяч пенсіонерів Запорізької області

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області для забезпечення індексації пенсій з 1 травня проведено перерахунок пенсій, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

10:35 15.05.2020