Інформація

У січні - лютому 2020 року платники Пологівського, Більмацького та Розівського ройонів сплатили до бюджету майже 3 мільйонів грн військового збору

13:56 11.03.2020

ULEAD Запорізький регіональний офіс

Голови 23-х ОТГ Запорізької області підписали Меморандуми про співпрацю з Національною поліцією та участі у проєкті "Поліцейський офіцер громади". Уже в серпні ці 23 ОТГ отримають обладнані автомобілі та почнуть працювати офіцери громад. Серед них - Смирновська сільська рада, Долинська об'єднана територіальна громада, Чернігівська об'єднана територіальна громада, Преображенська об'єднана територіальна громада, Михайлівська сільська рада Вільнянського району Запорізької області, Біленьківська ОТГ, Широківська об'єднана територіальна громада, Комиш-Зорянська селищна об'єднана територіальна громада, Новоуспенівська Отг Новоуспенівська ОТГ, Веселівська Громада, Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради, Гуляйпільська міська територіальна громада, Берестівська Громада, ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА, Воскресенська Об'єднана Територіальна Громада, Воздвижівська ОТГ, Петро-Михайлівська ОТГ, Мирненська об'єднана територіальна громада, Новоолександівська ОТГ, Семенівська ОТГ і Федорівська ОТГ. Запорізький регіональний офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe надавав організаційно-інформаційну підтримку громадам області в підготовці до участі у проєкті.

11:28 11.03.2020