Дата: від до Скинути

Парламентський Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики врахував пропозиції АМУ щодо розвитку мережі закладів культури

11 грудня 2019 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики під головуванням Голови Комітету Олександра Ткаченка. Участь у засіданні взяли народні депутати-члени Комітету, представники Міністерства культури, молоді та спорту України, засобів масової інформації, експерти у сфері культури та інформаційної політики. Від Асоціації міст України участь у засіданні взяла аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова.

10:57 16.12.2019

Грошей не буде: як громада у Запорізькій області залишилася без субвенції

Ще у липні 2019-го Уряд виніс розпорядження, яким планували виділити на це 2,5 млрд грн. Ці кошти мали пропорційно розподілити між громадами та вже на кінець року в Уряді вирішили цифру суттєво скоротити і залишили на субвенції лише 790 мільйонів. Як результат - деякі громади не отримали частину обіцяних коштів, а дехто й взагалі субвенції не побачив.

08:06 13.12.2019