Шановні мешканці громади! Зверніть увагу! Не будьте байдужими!

З 1 квітня  по 30 вересня 2021 року відбувається XVI Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих неонатологічних відділень – «Здорові немовлята». В минулому році в Запорізьку обласну лікарню було придбано медичне обладнання в відділення кардіореанімації.

13:50:10 31.08.2021

Шановні жителі громади!

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області  доводить до вашого відома про проведення виїзного прийому громадян, у відділі ЦНАП Комиш-Зорянської селищної територіальної громади, працівниками Більмацького відділення управління з метою консультації та надання послуг з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування за попереднім записом та за встановленим графіком, а саме:

09:02:36 31.08.2021