Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю 5 лютого 2021 року, до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, Абдурахманова Світлана Петрівна, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись  з мешканцями області.

22:31:23 29.01.2021

Увага! Пряма лінія!

У середу , 10  лютого 2021 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступником  голови  Запорізької обласної ради Любим Людмила Сергіївна.

22:28:15 29.01.2021

Шановні мешканці Комиш-Зорянської громади!

Благодійна організація "БФ"Сподівання" за співпраці із Запорізьким СНІД-центром та Комиш-Зорянським ЦПМСД запрошують вас пройти тестування швидкими тестами на ВІЛ.

13:30:32 27.01.2021

До уваги жителів громади!

В зв’язку з ремонтними роботами Більмацьким МРРЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» буде припинено постачання електричної енергії на підстанції Цареконстантинівська в населених пунктах Комиш-Зорянської селищної об’єднаної громади:

13:28:22 27.01.2021