До відома жителів громади!

В зв’язку з ремонтними роботами Більмацьким МРРЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» буде припинено постачання електричної енергії на підстанції Цареконстантинівська в населених пунктах Комиш-Зорянської селищної об’єднаної громади:

15:07:31 21.12.2021

Запрошуємо на онлайн навчання

Програма UNEW створена для жінок – лідерок місцевого самоврядування та представниць громадських організацій, які прагнуть покращити знання та опанувати нові цифрові рішення для громад.

08:09:24 17.12.2021

До відома жителів громади!

12:59:34 13.12.2021

До уваги жителів громади! 13 сесія

Шановні жителі громади! Повідомляємо, що 21.12.2021 року о 13.00 в приміщенні Комиш-Зорянського селищного будинку культури відбудеться 13-та сесія Комиш-Зорянської селищної ради Пологівського району Запорізької області.

17:45:07 10.12.2021