Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, відбудеться  пряма тематична "гаряча" телефонна лінія під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Відділу у Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України, Денисов Костянтин Вікторович.

15:22:04 26.11.2021

До відома жителів громади!

В зв’язку з ремонтними роботами Більмацьким МРРЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» буде припинено постачання електричної енергії на підстанції Цареконстантинівська в населених пунктах Комиш-Зорянської селищної об’єднаної громади:

17:29:22 25.11.2021

До відома жителів громади!

10:47:18 22.11.2021

До відома жителів Комиш-Зорянської громади!

За даними  КНП «Комиш-Зорянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради в період з 12 листопада по 19 листопада 2021 року медичними працівниками КНП «Комиш-Зорянський Центр ПМСД» відібрано 50 ПЦР тестів для виявлення COVID-19, з них підтверджених – 19 випадки.

10:46:46 22.11.2021