Шановні жителі громади!

Спеціалістами Більмацького сектору обслуговування громадян сервісного центру 16.01.2020 року з 10-ї до 12-ї години, а в подальшому кожен перший вівторок місяця в приміщенні  ЦНАПу здійснюватиметься виїзний прийом громадян щодо питань пенсійного забезпечення.

11:28:36 08.01.2020

Нові реквізити для сплати податків та зборів до бюджету Комиш-Зорянської селищної ОТГ

У зв’язку із запровадженням з 01.01.2020р. в системі Державної казначейської служби України Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, повідомляємо нові реквізити рахунків для перерахування податків і зборів, що сплачуються до бюджету Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, які вводяться в дію з 03.01.2020р.

10:50:40 08.01.2020

Шановні жителі Комиш-Зорянської громади!

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) оголошує конкурс субпроєктів, метою яких є зміцнення Центрів первинної медичної допомоги. Комиш-Зорянська селищна рада має наміри взяти участь у конкурсі в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості ( УФСІ VII )». Запрошуємо всіх на обговорення, які відбудуться в місцевих будинках культури:

08:43:15 02.01.2020

Заклади культури Комиш-Зорянської ОТГ

Наши таланты. И наши участники художественной самодеятельности будут вас радовать на Новогоднем празднике 28 декабря, Всех приглашаем на Шоу программу. Будут танцы, песни ,юмор ,море радости и позитива. Также Новогодняя лотерея. Спасибо нашим участникам за поддержку.

10:28:10 19.12.2019