Оголошення

Фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності за січень-лютий 2020 року

За січень-лютий 2020 року Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області профінансовано надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності за понад 2,6 тис днів перебування на лікарняних. Загалом на це направлено 581,8 тис гривень, допомогу було призначено та надано на підставі більш ніж 250 листків непрацездатності.

11:22:31 23.03.2020

Про внесення доповнень до розпорядження від 12.03.20 №47 "Про запровадження карантину ни території Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області"

15:50:57 18.03.2020