Більмацький РЕМ попереджає.

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт   28 листопада 2019 року буде припинено подачу електричної енергії в смт Комиш-Зоря по вулиці Першотравнева  з  8.00 год. по 12.00 год.

13:28:22 27.11.2019

Шановні жителі громади !

Повідомляємо, що в зв’язку з відсутністю кворуму депутатів засідання 50-ї сесії Комиш-Зорянської селищної ради 7-го скликання перенесено на 27 листопада 2019 р. Засідання відбудеться в Комиш-Зорянському будинку культури о 13:00.

09:16:23 21.11.2019

Про міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули»

Міністерство культури України повідомляє, що Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» планує міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини. Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, закладів соціальної політики, у справах молоді та спорту, служб у справах дітей, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, учні, студенти закладів освіти, громадських організацій тощо.

12:23:30 19.11.2019