Дата: від до Скинути

«Ми багато й виснажливо тренувалися, тож приїхали перемагати»: продовжуються відбіркові матчі «Пліч-о-пліч» з волейболу

Триває відбірковий етап змагань з волейболу серед юнаків регіону. На майданчику зустрілись три команди, які прагнуть представляти область на всеукраїнському рівні.

21:20 09.04.2024

Вісім екскаваторів-навантажувачів із навісним обладнанням передали від Програми USAID DOBRE в громади-партнери Запорізької області.

Техніку отримали у межах проєкту екстреного реагування Пологівська, Веселівська, Чернігівська, Якимівська, Василівська, Комиш-Зорянська тимчасово окуповані громади, а також Оріхівська громада, де ведуться активні бойові дії. Поки спецтехніка зберігатиметься у містах перебування релокованих офісів громад.  Спецтехніка допоможе після деокупації швидко відновити інфраструктуру, пошкоджену через ворожі обстріли.

09:50 09.04.2024

Виїзний прийом громадян представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області

09.04.2024 з 10.00 до 12.00 відбудеться виїзний прийом громадян представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області на базі хабу Простору Єдності Пологівського району «Допомога поруч» для мешканців Пологівського району, за адресою: місто Запоріжжя, вул. Зайцева,9 /каб.200А /

11:30 08.04.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Завтра, 9 квітня 2024 року з 09.00 до 10.00 відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія спілкування з начальником Комиш-Зорянської селищної військової адміністрації Ігорем Гнатушею, під час якої мешканці громади  матимуть змогу звернутись з нагальними питаннями .

09:48 08.04.2024

Важливо купувати продукцію українського виробництва.

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

08:30 08.04.2024