Дата: від до Скинути

Понад 650 хлопців та дівчат із 19 громад Запорізької області розпочинають територіальні змагання Нацпроекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

18:22 05.03.2024

9 березня – День народження Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

11:17 05.03.2024

До уваги внутрішньо переміщених осіб Пологівського району!

Сьогодні, 05 березня з 09:00 до 14:00 на базі Простору Єдності Пологівського району «Допомога поруч» можна отримати консультації спеціаліста Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості стосовно послуг, що надаються Службою зайнятості:

08:07 05.03.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 05.03.3024 з 9:00- 10.00 год відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Комиш-Зорянської громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із начальником Комиш-Зорянської селищної військової адміністрації, Гнатушею Ігорем Вікторовичем

08:04 05.03.2024

В Запорізькій області триває другий етап загальнонаціональних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», до яких долучилася футбольна команда з м. Вільнянськ під назвою “Леви”.

16:45 02.03.2024

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

12:54 26.02.2024