Дата: від до Скинути

Шановні земляки!  Сьогодні для нас важлива дата – День Незалежності України. Свято незламних, нескорених та сильних!

Шановні земляки! Сьогодні для нас важлива дата – День Незалежності України. Свято незламних, нескорених та сильних!

Цього року ми святкуємо 33-тю річницю Незалежності України. Це великий день, коли ми відзначаємо можливість жити вільно, бути господарями на своїй землі, ухвалювати власні рішення і будувати своє незалежне майбутнє.   Проте сьогодні, в умовах повномасштабної війни, ми маємо закарбувати якою саме ціною здобувається наша свобода. Ми вшановуємо пам’ять усіх, хто віддав своє життя, захищаючи нашу країну, і висловлюємо безмежну вдячність тим, хто продовжує цю боротьбу! Ми показали всьому світу, що незалежність і свобода для нас — не порожні слова, а мета, за яку ми готові боротися.

08:40 24.08.2024

Зміни до Програми соціального захисту окремих категорій Комиш-Зорянської селищної ради на 2024 рік: нові можливості для демобілізованих військовослужбовців.

З 1 серпня 2024 року до Програми соціального захисту окремих категорій населення Комиш-Зорянської селищної ради на 2024 рік було внесено важливі зміни. Відтепер за фінансовою допомогою можуть звертатися не лише військовослужбовці, які перебувають на службі, але й ті, хто вже був демобілізований. Ця ініціатива спрямована на підтримку військових, які повернулися до цивільного життя і потребують фінансової підтримки для адаптації та вирішення нагальних життєвих питань. Вже прийнято три заяви від осіб даної категорії, що свідчить про актуальність і необхідність таких змін. Якщо Ви належите до числа демобілізованих військовослужбовців і бажаєте отримати фінансову допомогу, звертайтеся за детальною інформацією за телефоном: 0505314610. На Ваші  запитання надасть  відповіді спеціаліст 1 категорії відділу соціального захисту населення — Гладка Аліна Анатоліївна.

20:46 23.08.2024

Синьо-жовтий прапор - символ боротьби та спротиву загарбникам.

23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійну залу Верховної Ради, а вже 4 вересня його урочисто підняли над будівлею парламенту. Після початку російської агресії синьо-жовтий прапор став символом боротьби та спротиву загарбникам.

19:20 22.08.2024

До уваги мешканців Комиш-Зорянської громади!

В межах співпраці Комиш-Зорянської селищної територіальної громади з Молочанською міською територіальною  громадою маємо можливість надати гуманітарну допомогу у вигляді дитячих речей віком від 0 до 15 років (вживані у гарному стані).

17:50 22.08.2024

Розвиваєте підприємництво — подавайте заявку на національну премію Ukrainian Enterprise Promotion Awards та представте Україну в ЄС

Представте ваш проєкт із розвитку підприємництва на національній премії Ukrainian Enterprise Promotion Awards 2024 (UEPA) — переможці презентуватимуть найкращі рішення в ЄС.  Щоб більше організацій могли продемонструвати найкращі українські практики підтримки бізнесу, дедлайн подання заявок на UEPA продовжено до 18 серпня.

21:19 17.08.2024

Чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Запорізькій ОВА: розглянуто звернення громадської організації

Ймовірне порушення на суму 180 тисяч гривень виявила громадська організація при закупівлі аптечок одним із департаментів Запорізької міськради. Робоча група «Прозорість і підзвітність» при Запорізькій ОВА розглянула звернення громадських активістів на черговому засіданні.

23:35 15.08.2024

Участь начальника Комиш-Зорянської селищної військової адміністрації у семінарі з обміну досвідом під назвою: «Муніципальне співробітництво територіальних громад. Досвід міжнародних партнерів»

За підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE Всеукраїнська Асоціація обʼєднаних територіальних громад провела семінар з обміну досвідом під назвою: «Муніципальне співробітництво територіальних громад. Досвід міжнародних партнерів». Захід відбувся в Ясінянській громаді Закарпатської області.

23:13 15.08.2024

Видача гуманітарної допомоги для мешканців Комиш-Зорянської громади.

Нещодавно відбулася видача гуманітарної допомоги для мешканців Комиш-Зорянської громади. Завдяки співпраці з  БО “БФ “Посмішка ЮА” у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) за фінансування Європейського Союзу, Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку та Уряду Канади було надано гуманітарну допомогу. Спільним зусиллям міжнародних партнерів та благодійних організацій, мешканці громади змогли відчути підтримку і турботу. Це стало важливим кроком у забезпеченні основних потреб людей, які постраждали від наслідків конфлікту та нестабільності.Організація "Посмішка ЮА" вже не вперше демонструє свою відданість справі допомоги тим, хто опинився в скрутних життєвих обставинах. Співпраця з міжнародними організаціями дозволяє значно розширити масштаби допомоги та зробити її доступною для більшої кількості людей. Подібні ініціативи стають реальним прикладом взаємопідтримки в складні часи, що наближає громаду до стабільного і безпечного майбутнього.

16:58 14.08.2024