Дата: від до Скинути

Засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Запорізької обласної державної (військової) адміністрації.

Під головуванням керівниці апарату ОДА Зінаїди Бойко відбулося засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Запорізької обласної державної (військової) адміністрації.

08:53 25.01.2024

УВАГА!!!! НАВЧАННЯ!!!!

Запорізькою обласною федерацією роботодавців за підтримки і фінансування німецької організації SEQUA у січні розпочинається перепідготовка робітників за наступними професіями:

08:00 25.01.2024

Залучаємо малечу до занять фізичною культурою: в Запорізькій області триває реєстрація шкільних команд на участь у загальнонаціональних змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»!

Сьогодні голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко побував особисто на тренуванні однієї з команд, яка завзято готується до конкурсу.

11:30 19.01.2024