ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ З МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Протягом дев’яти днів тривало навчання з місцевого економічного розвитку. Тренінги проводили фахівці Проєкту «Партнерство для розвитку міст» («ПРОМІС») спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Запорізької області.

09:24 26.11.2019

"Партнерство для розвитку міст"

Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Запорізької області здійснює навчання з місцевого економічного розвитку. До проведення тренінгу в Запоріжжі залучені місцеві тренери та викладачі із Національної академії державного управління при Президентові України. Проект #ПРОМІС – перший проект міжнародної технічної допомоги, який адаптував власну тренінгову програму з МЕР до вимог законодавства України про підвищення кваліфікації. Це дає змогу слухачам здобути сучасні знання з місцевого економічного розвитку та отримати сертифікати державного зразка.

09:18 21.11.2019